GÜVENLİ ALIŞVERİŞİN ADRESİ BURASI


İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz. 
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli. 
Rapid SSL Güvenlik Sertifikası, McAfee Secure/PCI Compliance ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

 

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ


Yesilcozum.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı da yardıma hazır! 
Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. 
Yesilcozum.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur. 

 

RAPID SSL GÜVENLİK SERTİFİKASI


Yesilcozum.com, SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standartlarından biri olan  Rapid SSL  sertifikasına sahip bir alışveriş sitesi. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, Yesilcozum.com da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti. 

 

MCAFEE SECURE / PCI COMPLIANCE


Yesilcozum.com gibi McAfee Secure logosuna sahip tüm siteler her gün temel güvenlik testi denetiminden geçer. Dünyanın saygın güvenlik firmalarından McAfee’nin bu servisi, sitemizde her zaman güvenli alışveriş yapacağınızın bir garantisidir

 

3D SECURE / 3 BOYUTLU GÜVENLİK


3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. 

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. 

Yesilcozum.com’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Standart Güvenlik Duvarı
Yesilcozum.com sunucuları standart güvenlik duvarları tarafından korunmaktadır. İletişim yönetimi amaçlı kullanılan bilgisayarlar özellikle bilgileri güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. Böylece yesilcozum.com’dan alışveriş yaparken korunduğunuzdan emin olabilirsiniz. SSL Sertifikası ve Standart Güvenlik Duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.
Müşterilerimize daha güvenli bir internet ortamı sağlamak her zaman birinci öncelikli konumuz olacaktır. Bundan dolayı, müşterimizin kendilerini rahat hissetmeleri ve site içi işlemleri yaparken şüphe duymamaları için için bazı gizlilik hakları tanıdık. Müşterimizin, sahip oldukları bu haklar, aşağıda sıralanmıştır:
 
1. Elektronik posta adresiniz başta olmak üzere bize verdiğiniz iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
2. Bize verdiğiniz iletişim bilgileri ve kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında diğer kullanıcı ve firmaya açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, sitemizin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve duyuru göndermek amacıyla kullanılacaktır.
3. Sipariş formunu doldururken sizden istenen kişisel ve iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Yanlış girilen tüm bilgilerden firmamız sorumlu değildir. 
4. Bir başka kullanıcının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
5. Tüm sipariş kayıtları 128 bit şifrelenmiş güvenli alanda yapılmaktadır. 
Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.