ÖDEMEYİ NASIL YAPACAĞIM? ÖDEME SEÇENEKLERİM NELERDİR ?


1- Kredi Kartı ile Ödeme

Ödeme ekranına geldiğinizde varsayılan ödeme seçeneği olarak Kredi Kartı gelecektir. Kredi kartı bilgilerinizi kartın üzerine bulunduğu haliyle ilgili alanlara yazınız.

Destekleyen bankalar için Kredi Kartı Ödemelerinde “3D Secure” olarak şifre girerek güvenli ödeme yapabilirsiniz. 3D ödeme için “3D Secure” seçeneğini tıklayınız.

3D Secure Nedir?

3-D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.


2. Havale / EFT ile Ödeme

Ödeme ekranına geldiğinizde "Banka Havalesi / EFT" seçeneği gelecektir. Bu seçeneği işaretleyerek bir sonraki adımda Yesilcozum.Com'un Banka Hesap Bilgileri ekranı gelecektir. Bu aşamadan sonra size uygun olan banka bilgisini bir yere not ettikten sonra ilgili banka hesabına sipariş tutarınızı ve sipariş numaranızı belirtecek şekilde, sipariş verilen günden itibaren 7 iş günü içerisinde Havale / Eft işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Havale / Eft ile gerçekleştirilen alışverişlerinizde %5 İndirim uygulanmaktadır. Ödeme Onayı ekranında Sipariş Tutarınızdan %5 İndirimi sistem otomatik olarak uygulayacaktır.

Not : 7 İş günü içerisinde Havale / Eft ' si gerçekleştirilmeyen  sipariş(ler) otomatik olarak iptal edilecektir.


3. Paypal ile Ödeme

Yesilcozum.Com'da ürün satın alırken ödemenizi PayPal ile yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında "PayPal ile ödeme" sekmesine tıklayarak PayPal ödeme ekranına ulaşabilirsiniz 


4. Hediye Çeki / İndirim Kuponu Nedir ? Nasıl Kullanırım ?

Hediye Çeki ve İndirim Kuponu yesilcozum.Com'un, alışverişlerinde faydalanmaları için kullanıcılarına sunduğu indirim avantajıdır.

Alışveriş Sepetim, ekranında sol alt köşede "Hediye Çeki Kullan, İndirim Kuponu Kullan" bölümünden ilgili alana hediye çeki kodunuzu veya indirim kuponu kodunuzu girerek "UYGULA" butonuna bastığınızda gerekli indirimler uygulanacaktır


TAKSİTLİ ÖDEME YAPMAK 


1. Taksitli Ödeme Yapabilirmiyim ?

Evet, taksitli ödeme yapabilirsiniz


  2. Nasıl Taksitli Ödeme Yapabilirim ?

Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra ekranın sağ bölümünde kredi kartınıza sunulan taksit seçenekleri çıkar. İstediğiniz taksit seçeneğini işaretleyerek ödeme yapabilirsiniz. 


ÖDEMEYİ ÜRÜNLERİ TESLİM ALIRKEN KAPIDA YAPABİLİR MİYİM?


 Siparişinizin onaylanması ve kargo firması tarafından işleme alınması için siparişinizle ilgili ödemenin kredi kartı ile tahsil edilmiş olması gerekmektedir.