ÜRÜN TEMİN KOŞULLARI?

Yesilcozum.com üzerinden satılan ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün mağazalardaki stoğu kontrol edilir, stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek ödemesi iade edilir. 


TESLİMAT SÜRESİ NE KADAR?

Yesilcozum.com’da satılan tüm ürünler, Yeşil Çözüm Depolarımızdan tedarik edilerek 2 ile 5 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya teslim edilen Samsun içi gönderilerin 1 iş günü, Samsun dışı gönderilerin ise 1 ile 5 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi – iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.


SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ TESLİM ALIRKEN KARGO ÜCRETİ ÖDEYECEK MİYİM?

Satın aldığınız ürüne ilişkin kargo bedeli siparişinizi onaylarken tarafınıza sunulur ve onayınız dahilinde sipariş tutarına ilave edilir. Siparişiniz adresinize ulaştığında kargo yetkilisine kesinlikle ödeme yapmayınız.

Yesilcozum.Com belirli aralıklarda, belirlenen tutar ve üzerlerinde kargo ücreti Bedava, kampanyaları düzenlemektedir, kampanyada belirtilen tutar ve üzerinde sipariş gerçekleştiriyor iseniz, Ödeme ekranında Kargo Seçenekleri, bölümünde, ÜCRETSİZ KARGO seçeneği karşınıza çıkacaktır. Bu seçeneği işaretleyerek alışverişinizi tamamlamanızı öneririz.


TÜRKİYENİN HER YERİNE TESLİMAT YAPIYOR MUSUNUZ?

Yesilcozum.com'dan satın almış olduğunuz ürünler Türkiye'nin her yerine adresinize teslim edilir.


KARGO FİRMASI BANA ULAŞMAZSA NE OLUR?

Kargo firması size verdiğiniz adreste ulaşamazsa, adresinize, üzerinde irtibata geçebileceğiniz telefon, adres bilgileri bulunan bir "Haber Kağıdı" bırakacaktır. Bu numaraları arayarak paketinizle ilgili bilgi alabilirsiniz. 


TESLİMAT ÜCRETİ NEDİR?

Yesilcozum.com'dan yapacağınız alışverişlerde, Türkiye içindeki tüm adresler için 8 TL sabit sevkiyat bedeli oluşmaktadır.

100 TL ve üzeri tutardaki siparişleriniz için sevkiyat bedeli alınmamaktadır.


KARGO TESLİMATI SIRASINDA NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından Yesilcozum.com’ a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.